Ana içeriğe atla

Ulaşım

Kampüs İçi Ring Araçlarımız Eğitim Dönemi Hafta İçi Hergün 

07:30 / 10:00

5 dakika ara ile A kapısından başlayıp kampüs içi turunu A kapısında bitirir. Güzergah olarak; A Kapısı, YDYO, Yemekhane, B kapısı, İİBF ve Kongre Merkezi arkasından geçen yol güzergahından inerek Tekrar A kapısına gitmektedir. Bu saatler arasında (07:30 / 10:00) araçlarımızın güzergahı bu şekilde olup kampüs içerisinden A kapısına gidecek öğrencilerimizin belirtilen istikamet üzerinde ki durakta beklemeleri gerekmektedir.  

10:00 / 13:00

10 – 15 dakika ara ile A Kapısından başlayıp kampüs içi turunu otobüs duraklarında bitirir. Kampüs içerisinden A kapısına gidecek olan öğrencilerimizin bu saatlerde cevizlibağ aracını kullanmaları gerekmektedir.  

13:00 / 21:00

10-15-30 dakika ara ile otobüs duraklarından hareket ederek kampüs içi turunu tamamlayıp tekrar hareket noktası olan kampüs içi durak alanına gider. 13:00’dan sonra ki güzergah; kampüs içi duraklarından hareket ederek, İİBF, Yemekhane, İnşaat Fakültesi, Kütüphane ve A kapısıdır. A kapısından tekrar hareket ederek, YDYO, İnşaat fakültesi, Yemekhane, İİBF ve kampüs içi otobüs duraklarında turunu tamamlar.  

Cevizlibağ Ring Araçlarımız: Eğitim Dönemi Hafta İçi Hergün

07:30 / 10:00

5 dakika ara ile cevizlibağdan başlayıp turunu cevizlibağda bitirir. Güzergah olarak; Cevizlibağ, A Kapısı, YDYO, Yemekhane, B kapısı, İİBF ve Kongre Merkezi arkasından geçen yol güzergahından inerek Tekrar A kapısın çıkar ve cevizlibağ’a gitmektedir. Bu saatler arasında (07:30 / 10:00) araçlarımızın güzergahı bu şekilde olup Kampüs içerisinden cevizlibağa gidecek öğrencilerimizin belirtilen istikamet üzerinde ki durakta beklemeleri gerekmektedir.

10: 00 / 21:00

10-15-30 dakika ara ile otobüs duraklarından hareket ederek cevizlibağ’a gider ve tekrar hareket noktası olan kampüs içi durak alanına gider. 10:00’dan sonra ki güzergah; Kampüs içi duraklarından hareket ederek, İİBF, Yemekhane, İnşaat Fakültesi, Kütüphane ve A kapısından çıkar ve cevizlibağ durağına giderek tekrar kampüse dönüş yapar, YDYO, İnşaat fakültesi, Yemekhane, İİBF ve Kampüs içi otobüs duraklarında turunu tamamlar.

(Özellikle saat 13:00’dan sonra kampüs içi güzergahı kullanacak olan öğrencilerimizin kampüs içi araçlarını beklemeleri gerekmektedir. Araçlarımız doluluk oranına geldiğinden cevizlibağ aracını kullanacak bir sonraki durakta bekleyen öğrencilerimiz araçlardan faydalanamamakta ve 15-30 dk. beklemek zorunda kalmaktadırlar. Dolayısı ile cevizlibağ aracı A kapısında boşalıyor ancak duraklarda bekleyen cevizlibağ yolcuları ise bir sonra ki aracı beklemek zorunda kalıyor. Saat 18:00’a kadar cevizlibağ ve kampüs içi araçlarımız aynı dakika aralıkları ile hareket etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.)

 

Cevizlibağ Ring Araçlarımız: Hafta Sonları Ve Akademik Tatil Dönemlerinde

09:00 / 20:00

30 dakika ara ile otobüs duraklarından hareket ederek Cevizlibağ’a gider ve tekrar hareket noktası olan kampüs içi durak alanına gider. Kampüs içi güzergah kullanacak öğrencilerimiz hafta sonu ve akademik tatil dönemlerinde bu aracı kullanmaları gerekmektedir.

 

Beşiktaş Kampüsü Ring Araçlarımız: Eğitim Dönemi Hafta İçi Hergün

Eğitim döneminde ve hafta içi günlerde sabah 07:30’da Davutpaşa Kampüsünden, 07:45’te Beşiktaş kampüsünden hareket ederek her saat başı (sadece öğlen 12:15’te) karşılıklı olarak her iki yöne ekspres turunu tamamlar. Davutpaşa Kampüsünde Otobüs duraklarından hareket ederek direkt olarak Beşiktaş kampüsüne kampüs içi tur atmadan devam eder. Beşiktaş kampüsünde Barbaros Bulvarı yolu üzerinde üst geçit altında bulunan İETT duraklarından hareket etmektedir. Son ring saati karşılıklı olarak 16:00'dır.

Not: Cevizlibağ ve Beşiktaş kampüsü ring araçları belirtilen saatlerde kesintisiz olarak turlarını yapmaktadırlar. Kampüs dışında bulunan güzergah üzerinde zaman zaman aşırı trafik yoğunluğundan, karayolları yol çalışmasından kaynaklı kazı çalışmaları ve buna bağlı güzergah değişikliğinden dolayı araçlarımızın saatlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir.