DUYURULAR
Tezsiz Yüksek Lisans 3. Dönem Öğrencisi Olup Kalan Ders/Dersler ve Dönem Projesi Ödemesi Yapacak Öğrencilerimiz ve Tezli 2. Öğretim Öğrencisi Olup 5. Dönemde Olan Öğrencilerimize Duyurulur
20.09.2022

 

 

 

- Tezsiz Yüksek Lisans Programlarında kayıtlı olup normal öğrenim süresi içerisinde (1 yıl / 2 yarıyıl) derslerini / dönem projesini tamamlayamadığından mezun olamayanların, OBS de ders kayıt modülünden almak istedikleri ders /dersleri / dönem projesini seçtikten sonra sağ üst köşede ödeme miktarı otomatik hesaplanacak olup ödeme işleminizi İş Bankasına ait ATM, İnternet Bankacılığı ve İşCep Şubesinden (Banka Şubelerinden İşlem yapılmamaktadır) Ödemeler-> Eğitim Ödemeleri-> Üniversite-> Harç Ödemelerinden Yıldız Teknik Üniversitesi' ni seçtikten sonra Öğrenci Numaranız ile yapabilirsiniz. Ödeme sonrası seçmiş olduğunuz dersleri kesinleştir işlemini yapınız.

 

- Tezli 2.Öğretim öğrencisi olup derslerini tamamlayıp, 5. döneminde Uzmanlık Alan Dersi (3 saat) ve Tez (1 saat) almak isteyen öğrencilerimizin de yukarıda belirtilen işlemi yapmaları gerekmektedir.

 

 

 

 

>> Tüm Duyurular